Učíte dítě doma, ale chcete pro něj stálý kolektiv? Bojíte se, jak se starším dítkem zvládnete odborné předměty? Uvažujete o kurzu angličtiny?

Pokud jste zkusili domluvit skupinu přes sociální sítě, možná jste, tak jako já, zjistili, že snažit se domluvit něco online jde, naplánujete program, a pak se omluví jedni, druzí… sejdete se ve třech, a domluva na další setkání vyšumí do prázdna. A to jste zkoušela jen najít tomu svému miláčkovi kamarády, o společném učení nemůže být řeč. Zase to zůstalo na vás.

Klub domškoláků funguje na principu pravidelného setkávání pod vedením průvodkyně a učitelky Veroniky Dosoudilové a lektorky angličtiny Kristiny Štusákové. Vezmeme vaše děti na cestu za vzděláváním, kterou chápeme jako cestu odněkud někam. Děti mají dostatek času a prostoru na volnou hru a tolik diskutovanou „socializaci“. Klub probíhá jednou týdně dopoledne, začátek a konec je nastavený tak, aby děti mohly samy dojet MHD nebo vlakem.

Klub je určen pro děti přibližně od 9 let (4. třída, po domluvě nebo sourozenci i mladší). Mladší děti se mohou zapojit do skupiny školních dětí. Začínáme v pátek 10. září 2021. Sraz je v 9:15 v blízkosti nádraží v Bílovicích nad Svitavou, konec 13:15 tamtéž. Mapa: https://en.mapy.cz/s/fuvepebuno.

Protože si netroufnu odhadnout, co na podzim bude, tak je možné se přihlásit na pátky v září a říjnu. Přihláška je platná po zaplacení zálohy, den se bude konat v případě přihlášení 4 a více dětí. Dejte nám vědět co nejdřív, kdy chcete přijít, a my se na oplátku co nejdříve ozveme, že je přihlášeno dost dětí.

Cena

Nevratná záloha: 200,-/setkání.
Splatná při přihlášení jako potvrzení zájmu.
Záloha se převádí do dalšího setkání pouze v případě, že se Klub z nějakého důvodu nekoná.

Doplatek: 400,-/setkání.
Splatný po přihlášení dostatečného počtu dětí na daný termín.
Pokud účast zrušíte více než 24 hodin předem, převádí se do dalšího setkání. Při pozdějším zrušení účasti nelze vrátit.

Přihláška

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.