Listopad na síti

Listopad 2020 byl, nejen u nás, ve znamení omezení provozu služeb a škol. I když očekávané, přeci jen plánovat a vyzkoušet na vlastní kůži je něco jiného.

Pondělní den s předškoláčky jsme se rozhodli pozastavit, úterní kulturní program bez kultury pozbyl smyslu, čtvrteční angličtina běžela online – se všemi výhodami a nevýhodami. Kdy jindy vstanete těsně před hodinou, kdy jindy učitel vidí, jak malujete po sdílené tabuli? Hlavně mladší děti se už moc těší na osobní setkání v prosinci!

Na našem profilu na facebooku jste mohli sledovat tipy na aktivity pro děti a s dětmi, anglické online výukové hry, a také informace o našich procházkách. Věřím, že se líbily, a že se bude líbit i ta adventní, připravená společně se Zálesáky. Na tu se můžete vypravit až do 26. 12. 2020.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.