Prosinec v lese

Konec dobrý, všechno dobré, říká se. Konec tohoto roku pro Otakárka znamenal návrat do „školních lavic“, mohli jsme se setkávat osobně, zjistit, co v lese v prosinci najdeme zeleného, dokonce jednou i sněžilo. Věřte nevěřte… ale fotky z toho nemáme, víc jsme si sníh užívali než fotili.

Poslední školní čtvrtek jsme se společně vydali na naši Adventní stezku, kde jsme také rozvěsili poslední stanoviště – tentokrát v angličtině. Stezka je přístupná do 26. 12. 2020 pro každého. Věřím, že si les užijete stejně, jako my, nebo třeba děti ze ZŠ Perlička, které se na ni vypravily.

Na poslední chvíli se nám taky podařilo uskutečnit adventní setkání. Thapi donesla africkou specialitu – výborné sladké kuličky. Fotky, bohužel, nemáme. Takže Vám nezbyde, než nám věřit 🙂

Přejeme krásné svátky a v novém roce hodně pohody a zdraví!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.