Klub domškoláků – ochutnávka

Učíte dítě doma, ale chcete pro něj stálý kolektiv? Bojíte se, jak se starším dítkem zvládnete výuku, odborné předměty, nebo přípravu na přijímací zkoušky?

Pokud jste zkusili domluvit skupinu přes sociální sítě, možná jste, tak jako já, zjistili, že snažit se domluvit něco online jde, naplánujete program, a pak se omluví jedni, druzí… sejdete se ve třech, a domluva na další setkání vyšumí do prázdna. A to jste zkoušela jen najít tomu svému miláčkovi kamarády, o společném učení nemůže být řeč. Zase to zůstalo na vás.

Klub domškoláků funguje na principu pravidelného setkávání pod vedením průvodkyně a učitelky Veroniky Dosoudilové a lektorky angličtiny Kristiny Štusákové. Vezmeme vaše děti na cestu za vzděláváním, kterou chápeme jako cestu odněkud někam. Klub probíhá jednou týdně dopoledne, začátek a konec je nastavený tak, aby děti mohly samy dojet MHD nebo vlakem.

Klub je určen pro děti přibližně od 10 let. Mladší děti se mohou zapojit do skupiny školních dětí. Otevíráme v září, ale teď v červnu nepromarněte příležitost a přihlaste se na Ochutnávku Klubu v pátek 18. 6. 2021. Sraz je v 8:15 na nádraží v Bílovicích nad Svitavou, konec 12:15 tamtéž.

Počet míst je omezen na počet 10 osob ve skupině, včetně průvodce. Cena je pro Ochutnávku 250,- Kč na osobu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.