Otakárek oficiální školou? Podpořte nás!

Rozhodli jsme se Otakárka posunout na další úroveň, stát se skutečnou základní školou. Kromě formalit a papírování potřebujeme vaši pomoc, vaši podporu, váš podpis. Svojí účastí vyjadřujete zájem o to, aby do Otakárku mohly vaše děti chodit a plnit zde povinnou školní docházku.

Co se zápisem Otakárka do rejstříku škol změní?

Děti u nás budou plnit povinnou školní docházku. Už žádné přezkoušení pod cizí školou, provoz vždy 5 dní v týdnu.

Pro ty děti, kterým vyhovuje postupný přechod do školy, bude otevřen Klub domškoláků. Veškerou podporu, učební materiály, spolužáky i školní akce budete mít stále po ruce. A na přezkoušení toho, s kým se děti budou celý rok potkávat.

Podpoříte nás v naší snaze stát se skutečnou školou? Vyplňte formulář, který použijeme jako přílohu žádosti o zápis do rejstříku škol a školských zařízení MŠMT.

https://forms.gle/ojvpdhkVVJPZWZVJ7

Děkujeme!

2 Komentáře k “Otakárek oficiální školou? Podpořte nás!”

  1. […] léto bylo ve znamení dokočování zápisu do rejstříku škol, na kterém jsme pracovaly celý školní rok. Dnes po odeslání můžu říct, že všechny dokumenty máme pohromadě a už stačí jen […]

  2. […] jsou nevyzpytatelné a klikaté, tak jsme nyní skupinou domškoláků. Zároveň máme podanou žádost o zápis do rejstříku škol, a vy se zcela oprávněně ptáte – jak to s vámi bude […]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.