Otakárek v létě 2022

Letošní léto bylo ve znamení dokočování zápisu do rejstříku škol, na kterém jsme pracovaly celý školní rok. Dnes po odeslání můžu říct, že všechny dokumenty máme pohromadě a už stačí jen finální „ano“ z úřadu. Svatba jako řemen. Těšíme se, jak se nám tam bude učit!

Náhled nové třídy
Nová třída

Stejně jako loňský rok proběhly dva příměstské tábory.

V Řícmanicích nám tropické počasí dopřálo naplnit táborové téma Hurá do Afriky a tak jsme putovali opravdu rozpálenou Afrikou. Potkali jsme spoustu zajímavých zvířat a vyzkoušeli výrobu různých nástrojů a ozdob. Některé dny jsme putovali horkou pouští, jindy se nám podařilo nalézt pramen osvěžující vody.

Příměstský tábor s názvem Time machine provedl děti hned pěti etapami našich dějin. Stroj času nás nejprve vzal do doby dinosaurů a pravěku, další den jsme se přenesli za indiány a vyzkoušeli si stezku indiánských ctností, včetně střelby z luku, v další etapě nás čekal temný středověk a hrdě jsme se zhostili úkolu odehnat z království zákeřného draka. Předposlední den byl ve znamení renesance a objevů této doby, a celé putování jsme zdárně završili cestou do budoucnosti. Táborový program byl protkaný pohybem, tvořením a možností prožít si angličtinu v praxi, kŕasné prostředí LMŠ Sedmikrásek a bezchybné letní počasí náš prožitek z tohoto povedeného týdne jen umocnilo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.