Příměstské tábory léto 2023

Termín příměstského tábora je 14. – 18. 8. 2023 se Zuzkou, Zuzkou a Zsuzsi. Letos proběhne v našem zázemí ve Křtinách na téma Na týden antickým bohem. Tábor je určen pro děti od 6 do 10 let. Přihlášku vyplňte zde.

Společně se vydáme na bájný Olymp, budeme si hrát, tvořit a objevovat záhadný svět antických bohů a mytických bytostí. Vše za přítomnosti rodilé mluvčí a přirozeného zapojení anglického jazyka. 

Maximální kapacita je 22 dětí. Zajištěn je oběd, angličtina s lektorkou, program s rodilým mluvčím, materiál na tvoření, lektorné. Cena 2950,-

2 Komentáře k “Příměstské tábory léto 2023”

 1. Dobrý den,
  pro jak staré děti je tábor určen? Mám dva kluky ve věku 12 a 14 roků. Angličtinu se učí v Bílovicích ve škole. Mladší ji zvládá lépe, ten starší hůř. Chtěla bych, aby se trošku v angličtině zlepšili. Aktivity, které budou dělat, jsou pro tak staré děti? Děkuji Vojancová

  1. Dobrý den,
   aktivity zkusíme přizpůsobit věku přihlášených dětí, převážná většina zatím přihlášených je 8 let a méně. Z minulých ročníků víme, že pokud mají starší děti parťáka, dokážeme najít společnou cestu.
   Pokud Vás ještě něco zajímá nebo zvažujete, zda syny přihlásit, napište mi prosím mail.
   S pozdravem,
   Zuzana Čížková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.