Zápis do 1. řídy 2023/24

Zápis pro školní rok 2023/2024

Uvolnilo se 1 místo do 1. třídy. Zajímá vás víc? Napište na e-mail info@skolaotakarek.cz.

Zápis do 1. třídy proběhne v pondělí 3. 4. 2023 v prostorách LZŠ Otakárek, Křtiny 65, Křtiny. Před zápisem je vhodné absolvovat půlhodinovou konzultaci. V rámci konzultace je možné si prohlédnout prostory školy. Do 1. třídy přijímáme 6 dětí podle kritérií přijetí. Žádost o zápis lze přinést osobně nebo elektronicky doručit od 1. 4. 2023 do dne zápisu. Před zápisem doporučujeme přijít na konzultaci k zápisu.

Rozhodnutí o přijetí bude oznámeno 10. 4. 2023 e-mailem rodičům.

Domškolácká skupina v Řícmanicích

Otakárek roste a sílí, tak se od září 2023 může domškolácká skupina vrátit do Řícmanic pod vedením jedné ze zakládajících duší Alexandry Kovandové. Skupina bude se školou spolupracovat, ale fungovat bude odděleně. Setkání zájemců proběhne v první polovině března 2023. Předběžnou přihlášku najdete zde.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.